ZE ŽIVOTA SPOLEČNOSTI

V úterý 29. září vpodvečer byly v kavárně Činoherního v Praze vyhlášeny Cena Jiřího Marka za nejlepší knižní detektivku a Cena Havran za nejlepší žánrovou povídku české sekce mezinárodní organizace autorů detektivek AIEP. Dále pak ceny partnerských organizací - Cena Společnosti Agathy Christie a Cena České společnosti Sherlocka Holmese. Právě tu...

Jsem moc ráda, že jsem mohla navštívit tak jedinečnou akci, jakou je Přípitek Nesmrtelným pořádaný Českou společností Sherlocka Holmese. Holmes je mým idolem už rok a půl a za tu dobu jsem se účastnila celkem dvou schůzí členů ČSSH, a to Pudingu paní Hudsonové na konci roku 2019 a právě 20. Přípitku Nesmrtelným.

"Jednou o Vánocích, ráno po svatém Štěpánu, navštívil jsem svého přítele Sherlocka Holmese, abych mu popřál k svátkům a novému roku."

Krátce po založení naší ctihodné Společnosti jsme v lednu roku 2001 slavili poprvé narozeniny slavného detektiva Sherlocka Holmese.

Česká společnost Sherlocka Holmese
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky